Przedsiębiorca musi poświęcać swój cenny czas i energię na rozwój swojego przedsiębiorstwa i generowanie zysków.

Nasz Księgowy dostarcza przedsiębiorcy niezbędnych informacji o firmie i zajmuje się w jego imieniu wszystkimi sprawami podatkowo-księgowymi, jest także partnerem, rozumie co w biznesie jest najważniejsze i potrafi bezbłędnie poruszać się w gąszczu liczb i przepisów wyręczając w tym skutecznie samego przedsiębiorcę.

o fimieofertakliencizapytaniakontakt

O firmie

Biuro w swojej obecnej formie organizacyjnej funkcjonuje na rynku od 15.07.1994 roku. Zatrudnia z doświadczonych księgowych specjalizujących się w kwestiach rachunkowo-podatkowych. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie zawodowe zdobywane na różnych stanowiskach pracy w zakresie wykonywanych obowiązków.

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych usług. Jakość ta była wielokrotnie, pozytywnie weryfikowana zarówno przez aparat skarbowy jak i krajowych i międzynarodowych audytorów.

Dodatkowo zakres działalności biura jest ubezpieczony w wiodącym towarzystwie ubezpieczeniowym. Wszystkie dane przechowywane są w bezpiecznym miejscu oraz zabezpieczone przez firmę informatyczną.

Oferujemy usługi wg. europejskich standardów - wymogi unijne w krajowych cenach.

Aby nasi klienci mieli zapewnioną kompleksową obsługę, stale współpracujemy z kancelarią prawną oraz firmą doradztwa personalnego oraz szkolimy na bieżąco swoich pracowników.